نیروهای انتظامی در حوزه کرونا همکاری خوبی با سربازان حوزه سلامت دارند | فیتنس اکادمی


به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در صبحگاه مشترک یگان ویژه شرق استان تهران که با حضور فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی برگزار شد، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: پیام مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا روحیه خدمت گذاری را در بین نیروی‌های مسلح مضاعف می کند خصوصا پلیس که مورد خطاب این پیام ارزشمند است دوچندان می کند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، گفت: ایشان نیروی انتظامی را یکی از ستون های امنیت در کشور دانستند و تببین کردند که نیروی انتظامی خدمت گذاری بیشتری به مردم داشته باشد، چرا که خدمت گذاری ما موجب رضایتمندی بیشتر مردم خواهد شد و رضایتمندی مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث اقتدار روز افزون نظام خواهد شد.

عزیزی بیان کرد: در هر کشوری نیروی‌های مسلح یک حصار امنی برای امنیت مردم هستند و امروز هم به لطف خدا اقتدار نیروی‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و گسترس آنها در پهنای جغرافیای کشور از مرزها گرفته تا قلب و مرکز کشور بر کسی پوشیده نیست که امنیت امروز حاصل هماهنگی، تعامل، برادری و هم افزایی همه نیروهای مسلح است، اما بصورت ویژه نیروی انتظامی مسوولیت امنیت داخلی را در نظام جمهوری اسلامی بر عهده دارد و با پشتوانه سایر نیروهای مسلح و سایر عزیزان در حوزه های امنیتی، این ماموریت بطور ویژه و خاص انجام می شود که مورد رضایت فرماندهی کل قوا است و هم در نظر سنجی هایی که اخذ می شود، نیروی انتظامی به‌عنوان یک نیروی خدوم مورد مقبول و محبوب مردم است.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی امروز ماموریت های متنوعی را دارد و همین نقش هم در کلام دوستان بود که نیروی انتظامی یک نیروی منعطف است و می تواند در مواقع مختلف در انعطاف ماموریت ها و ساختار خودش می داد بتواند در کنار سایر عزیزان قرار بگیرد و به‌عنوان نمونه بنابه فرمایش مقام معظم رهبری نیروی انتظامی نقش خوبی را در حوزه کرونا در کنار سربازان حوزه سلامت داشتند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: بار دیگر مجددا هفته نیروی انتظامی را خدمت تمامی سبزپوشان امنیت تبریک عرض می کنم، امید است بتوانیم در این هفته آنچه نیروی انتظامی در این مدت انجام داده است با استفاده از رسانه ها به اطلاع مردم برسانیم. 

لزوم تقویت و نگاه ویژه به نیروی انتظامی شرق استان تهران 

حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین نیز در این مراسم، بیان کرد: نیروی انتظامی حافظ امنیت و گره گشای مشکلات مردم است و در بسیاری از صحنه ها حتی فرهنگی بخشی از کارها را به دوش می کشند.

وی افزود: نیروی انتظامی دارای عملکرد خوب و توفیقات ارزشمند هستند، شرق استان تهران نیازمند توجه ویژه است اگرچه تا به امروز توفیقات بسیار خوبی نصیب این منطقه شده اما با توجه به وسعت و حساسیت و نیازهای این منطقه و حساسیت های امنیتی و اجتماعی و فرهنگی یقینا نیازمند تقویت نیرو است و باید عنایت خاصی به شرق استان تهران انجام بگیرد. 

امام جمعه موقت ورامین خاطرنشان کرد: در بسیاری از مناطق با کمبود کلانتری ها مواجه هستیم، البته پیگیری های خوبی در حال انجام است و نیاز است با سرعت بیشتری این مهم انجام شود تا در حوزه های اجتماعی و فرهنگی توفیقات بیشتر شود. 

حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: بسیاری از مردم از معضلات اجتماعی گلایه مندند که زیبنده جمهوری اسلامی نیست و امیدواریم با همت همه مسوولان قدم های جامع تری برداشته شود. 

وی بیان کرد: امروز نیروهای انتظامی مظهر اقتدار جمهوری اسلامی هستند و این نیروهای مسلح هستند که خواب راحت را از دشمنان گرفته اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان کرد: امروز وقتی دشمن ضربه شصت آن اقتدار نیروی‌های مسلح را می بیند عقب نشینی می کند و اگر عقب نشینی نکند یقینا از ارتش و نیروی مسلح ایران تودهنی محکمی خواهد خورد، امید است نظام اسلامی با تکیه بر مردم و آرمانها و ارزش‌هایش و با استمداد ارواح شهدای گرانقدرش و با نیروهای مسلحش همچون گذشته، در برابر دنیای استکبار خواهد ایستاد. 

انتهای پیام/۶۷۰۳۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید